Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tichá herni mys a klavesnice

jelikoz si uz nevim rady tak se zase obracim sem na profiky.

pocitac mam v loznici a hra Rocket league vyzaduje spoustu klikani mysi tak i klávesnice a zena nadava tak jsem prisel s prosbou o tiche herni klavesnici a mysi.Nyni vlastnim Razer DeathAdder Chroma a Mad Catz S.T.R.I.K.E.3 a potreboval bych to nahradit necím opravdu tissim...

nekdo nejake zkusenosti napady co vybrat?

:-)taky se mi nechce to davat pryc, ale bohuzel to musim resit:-) neco sem vybral treba toto Dell KB522 ale nevim jak by zvladala stisknuti 4 klaves najednou nebo toto ale nevim tu hlasitost ani kde si to vyzkouset ziju v prdelakově Logitech G213 Prodigy, US