Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Náhrada za GF 9600 GT

Prosím o radu.
Mám zákl.desku - GB GA-EP 35, proc. pentium E 5300, ram 4G DDR2 -800. Graf. karta GF 9600gt - nemohu spustit hry Dirt rally, Farming simulator 2017, není prý podpora? ostatní hry jedou v pohodě.
Rád bych koupil náhradu Gf 730-750 nebo 950,ale nevím jestli např.750 nebude na tento počítač zbytečně moc výkonná?
Děkuji

lol co akoze cakas od 8r starej grafiky?
dnesne hry maju uplne ine naroky, neviem ako ta moze hranie na tak srackovom pc vobec bavit. ked hocico novsie tam vyzera ako vyblednuty grc....pretoze vsetko musis pustat na 800x600 a najnizsich detailoch aby sa to normalne hybalo.

Ten cpu bude brzdit vsetko, brzdi aj starucku radeon hd 7750.

Skoda do toho investovat, bude to z blata do kaluze. Kup si normalny pc hodny 21. storocia a toto nechaj babicke na internet.