Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Složka s podnabídkou

Nevím,jest-li to reálné,ale scháním prográmek,ulitu nebo nevím co..... na vytvoření složky na ploše,která by uměla po najetí na ní myší vyvolat podnabídku.Podobně jako v Start/Všechny programy

Nechci právě klikat.Prostě najest na ikonu složky na ploše a aby vyjela podnabídka a z té si teprve kliknutím vyberu to pravé ořechové.Vím,že si to můžu založit v nabídce Start,ale kdyby bylo nějaké řešení složky rovnou na ploše bylo by to ideální.Už jsem to někde viděl,ale nevím kde a moc mě to zaujalo.

Vytvořím si na ploše složku a do ní si chci dát asi deset zástupců na určité programy.Mám rád čistou polchu a tímto způsobem by obsahovala jednu nebo dvě složky,které by byly plné jenom zástupců.Vím,že je více způsobuů jak na to,ale měl opravdu jen zájem o tento .Díky za vaše tipy.

taky si můžeš pořídit tuším panel nástrojů office, který je schovaný vpravo a sám vyjede když jedeš myšem při pravém okraji. takže někdy chceš tahat za rolovátko prohlížeče, a vyjede ti tvůj panel zástupců. za toto chování dostal tento ms vynález ode mě čestný titul "esence hnusu", ale jsou lidi kterým to vyhovuje.
pokud bych byl posedlý uklízením plochy, nejspíš bych to řešil tím přídavným panelem nástrojů, který by obsahoval tvou složku s tvými zástupci.

něco podobného dělá: nastavení - ovládací panely - možnosti složky - obecné - klepnutí a poklepání - otevřít klepnutím...

nebo si doprava, vedle panelu jazyků, přidej pravým myšem: panely nástrojů - nový panel... - a naklikáš si ve struktuře třeba adresář \dokumenty, nebo jiný s tvými oblíbenými zástupci