Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Koupě pc sestavy

Dobrý den. Chtěl bych koupit už složenou pc sestavu. Nejvíce mi padla do oka tahle: https://www.alza.cz/alza-gamebox-neo-gtx1060-d4402 138.htm?o=27 . Když jsem vzal v potaz že je i s OS win 10 tak mi cena nepříjde ani moc napálená. Sestava bude sloužit primárně na hry. Co myslíte vydrží pc nějakou dobu, případně jestli půjde časem upgradovat. Případně byste mi prosím mohly doporučit vykonější sestavu na alze za stejnou cenu ? :-)

loading...

Díky tohle mi hodně pomohlo. Mám ještě doplňující otázky (možná budu znít jako idiot, moc se v tom nevyznám ). Lepší chladič není zase taková nutnost vzhledem k tomu že intel moc netopí ne ? A má ten "špatný" zdroj nějaký vliv na životnost a výkon ostatních komponentů ? Počítám s tím že bych ho třeba musel za pár let vyměnit, ale nezničí mi např procesor nebo grafiku ? Stále bych rad vzal tu sestavu u Alzi protože mám doma darkové poukázy v hodnotě 2500, takže by mě sestava vyšla asi na 24000.

Shitový osazení,co vydrží a jestli se sestava nebude muset kvůli němu reklamovat nevím,normálně bych si na Alzu napsal/zavolal že máš zájem pokud ti tam daj ten postlej SS (i kdyby sis měl za něj něco připlatit) a uvidíš jestli to jsou obchodníci nebo se chtěj mermomocí takto zbavit něčeho co nikdoo soudnej nekoupí.:-)

Děkuji oběma. Zítra tam zavolám a zjistím jestli by mi to nevyměnily za uvedený zdroj Seasonic, pokud né vezmu tu sestavu z CZCčka. Ale když už jsem to načal stejně by mě zajímalo jestli při selhání zdroje se může poškodit např zakladovka,procesor atd...
Pokud ano, je to od nich pěkná svinárna

Ale když už jsem to načal stejně by mě zajímalo jestli při selhání zdroje se může poškodit např zakladovka,procesor atd...

Na to se snaží odpovědět Murphologie. Vítejte ve skutečném světě odlišném od růžového sluníčkářů a podobných individuí.

Pokud ano, je to od nich pěkná svinárna

Drsná verze Murphyho zákonů praví: "Matka Příroda je pěkná kur.va!"
Pozn.: Chcete vysvětlit něco jednoduše, nejlépe jednou větou, na co je potřeba znalosti a je obsáhlé více než si vůbec dovedete představit.