Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prodlužka USB

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli pokud si dám např. sluchátka které mají USP port, tak když to USB prodloužím, jestli se třeba nezhorší kvalita zvuku nebo tak něco..?

problém môže byť iba pri vätších vzdialenostiach že na konci USB kábla bude už menej Voltov, takže aj keď pripojíte niečo nebude fungovať,... ostatne ak poriešite napájanie (prodlužka, presneji HUB s ex. napájaním) tak na kvalitu to vlvi nebude mať... ostatne záleží na vzdialenosti, je nesmysl "predĺžiť na 50 metrov"...