Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vysoký ping

Dobrý den, mám problém s velmi vysokým pingem.
Na www.speedtest.net a dalších podobných serverech mám odezvu cca 24-30ms. Když si zapnu pc hru Counter Strike: Global offensive, tak mám ping 100-1000ms, stejně tak se mi zvedá cca do 500ms ping na teamspeaku. Dá se to nějak vyřešit, jedná se o poslední 3 dny.
Pokud potřebujete ještě nějaká informace, tak dejte vědět.
Děkuji:-)

Připojení - omegatech
Bezdrátové připojení - rychlost download/upload 10 / 5 Mbps

Najprv otestuj svoju domacu siet:
- ping na router by mal byt <= 1ms
Potom otestuj pripojenie od poskytovatela
- ping na IP adresu pristupoveho bodu poskytovatela
Tento ping by nemal byt vacsi ako 50ms a nemal by velmi kolisat