Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC hra Spiderman - nebo jiná hra pro 11-letého kluka?

Ahoj všem :-)
Můj syn si k blížícím se 11. narozeninám přeje PC hru Spiderman ;-) Chtěla jsem se zeptat těch, kdo tyto hry znají:

:>: Jaké zkušenosti s tou hrou máte?
:>: Líbila by se vám, kdyby vám bylo 11?
:>: V internetovém obchodě jsem našla dvě hry na toto téma:
Spiderman 2 http://www.gameexpres.cz/product_info.php/cPath/21_ 31/products_id/1630
Spiderman 3 http://www.gameexpres.cz/product_info.php/cPath/21_ 87/products_id/5855
Co byste doporučovali - dvojku, trojku nebo obě?

Děkuju předem za názory ;-)
Změna předmětu, původně: PC hra Spiderman - vaše názory? (fromM2U)

Já si o kvalitě her podle filmů myslím totéž, ale přesně jak píšeš - 11-letý kluk to prostě vnímá jinak ;-)
Nicméně výjimky asi existují, ne? Nejsem pařan, ale vím, že řada i starších kluků a pánů celkem ráda hrála PC hry Lord Of The Rings - to tedy asi nebyla špatná hra? Proto se ptám i na toho Spidermana, jestli je to úplná bbost nebo ne.

Uvítám i doporučení nějaké jiné hry pro 11.kluka - pokud možno ne příliš násilné a krvavé ;-) Kluk rád hraje KOTOR, LOTR atd., kouká na StarWars, Spidermana, Harryho Pottera, Piráty z Karibiku atd.

Mám 12-letýho syna, kterej je do Starwars docela zažranej, takže hraje Jedi Knight (plus samozřejmě asi stomiliónů různejch modifikací, dělá si v GTK Radiantu vlastní mapy a mody...), pak se mu hodně líbí Matrix, Spidermana taky hraje. Já žádnej velkej pařan nejsem, semtam si zahraju nějakou tu doomovku, ale když ho vidím, tak jen žasnu, jak to dítě má rychlý prsty a postřeh.