Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ovladace a jejich aktualizace

Zdravim mam dotaz ohleden ovladacu jde oto kdyz se podivam zde :xajt tak na screenu jde videt ze nektere ovladace mam zastarale ale kdyz se podivam do zpravce zarizeni tak to tam vypada takto Jvkr nevim teda jestli mam vsechny ovladace aktualni a nebo ne . Pak mam dalsi probelm kdyz prehravam treba video na YT tak sem tam se mi jako by zadrhne zvuk i obraz udela to takovej neprijemnej zvuk muze to byt tema ovldaci ?? Dik za jakou koliv reakci

jde videt ze nektere ovladace mam zastarale

ovladače nestárnou, to ti stránka s pochybnými službami věší bulíky na nos.

časem mívá smysl updatovat jen ovladače grafiku (u stoláku, u notebůů je to ztráta času), protože u nových karet se ovladače chvíli dodělávají, případně se řeší se chyby.
u hw několik let starého už žádná nová optimaliczace ovladačů nehrozí.

naopak z hlediska bezpečnosti se může stát, že se až časem přijde na kritickou chybu, umožňující vzdálený útok - třeba na síťovky intel, tam je update vhodný.

ale rozhodně nemá smysl každý týden vyhlížet update všech ovladačů v pc, na většinu můžeš po nainstalování zapomenout.