Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kvalitní mikrofon

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli nemáte nějaký kvalitní mikrofon do 2 000 Kč, pro natáčení videí na YouTube, aby byl i s držákem. Chtěl bych kvalitní zvuk a i pěkný vzhled by nebyl k zahození, předem díky :)

Koukám na video na youtube a nějaký kluk tam dělá unboxing a na jedné straně je ten kabel na ten mikrofon, nevím jak se jmenuje a na druhé je klasický 3,5 mm jack. Takže k tomu není potřeba ten zdroj fantomového napájení nebo ano? A promiňte, jestli otravuji.