Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s internetem - funguje jen něco

Notebook Lenovo Thinkpad T400
Windows 8
Připojení: O2 -telefonní linkou
Nainstalované aplikace nemají přístup na internet.

Teamviewer funguje.

V prohlížeči jdou načíst jen některé stránky (Facebook, Seznam, Google).

Základní firewall jsem prošel a aplikace jsou v něm povolené.

Děkuji za radu :-)

Zkoušel jsem to ve Firefoxu. Vše je stejné jako v Chromu.
Když jsem chtěl nainstalovat Operu, tak se instalační soubor v pohodě stáhnul, ale vlastní instalace vyžadovala připojení k internetu a to nešlo.

Při tom ale třeba Teamviewer funguje normálně.