Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Satelitní hd přijímač a stará televize

Dobrý den,

mám starou televizi (ještě neplacatou) a satel.přijímač bez hd, když si koupím nový hd přijímač od skylinku budou se mi programy zobrazovat i v té staré televizi? Nebo si musím koupit i novou televizi?
Těmto technickým věcem moc nerozumím, tak děkuji moc za odpověď.

Potrebujete prijimac ktery ma i analogovy scart vystup (predpokladam ze ta stara TV ma vzadu "scart" vstup, takovy obdelnik s 21 kontakty). Pripadne analogovy kompozitni vystup na cinche a pak kabel cinch - scart. Ne vsechny prijimace to dnes maji, spis je to pomaly vyjimka - ale porad jeste neco takove sehnat jde. To same jsem resil u matky, po zmenach u Skylinku. Samozrejme ma to na te hnusne CRT obrazovce v analogove SD "kvalite".