Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fantomové napájení do mikrofonu nebo ne?

Dobrý večer.
Mám dotaz ohledně fantomového napájení do mikrofonu Floureon BM-800.
Nevím, zda bude potřeba koupit zdroj fantomového napájení nebo ne, popřípadě, jak zjistit, jestli bude potřeba, tak mi napište, co mám dodat, aby se to dalo zjistit.
Začel jsem natáčet na YouTube a chtěl bych lepší kvalitu mikrofonu.
V balení jsem viděl, že je XLR kabel s koncovkou 3,5 mm jacku, tak nevím, zda to jde z mikrofonu rovnou do PC nebo ne.
Předem děkuji za odpovědi!
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

V popisu se píše: "Pracuje pouze s přístrojem, který je schopen dodat fantomove napajení 48V. U přístrojů, které to nezajistí (např. notebook) je možné použít externí zdroj fantomoveho napětí".