Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem R9 270 - tři monitory

Ahoj, mám tři monitory.Chtěl jsem je zapojit k PC najedou,ale naskytl se problém.Windows (10) vidí všechny monitory ale jeden je odpojený.Nejde připojit, vždy jdou jen dva(jákekoliv).Catalyst (nebo chcete-li Radeon Settings) Vidí vždy jen ty dva které mám připojené v nastavení widlí.Nevíte kde může být chyba?

Zapojení:

1.Monitor - HDMI a v monitoru redukce HDMI->DVI
2.Monitor - DVI-I s redukcí DVI->VGA a do monitoru.
3.Monitor - DVI-D do DVI-D v monitoru. (Singlelink DVI-D kabel)

Widows 10 64ibit,ovladače GK aktuální.

Aha, a co když ho píchnu skrze Displayport-> DVI redukci? Tu mám možnost si půjčit.Jinák monitory jsou :

LG Flatron L1970HQ (19",1280x1024) - Zapojen pomocí DVI-D kabelu do GK.

LG Flatron L1953TR (19",1280x1024) - Na monitoru redukce DVI-D -> HDMI do GK vede HDMI

Fujitsu Siemens L19W-2 (19"Wide,1440x900) - Připojen pomocí VGA do GK (na GK redukce DVI-I -> VGA)