Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přehřívající se základní deska a žádný obraz

Zdravím všechny a prosím o radu,

pořídil jsem komponenty a stavěl počítač pro kamaráda. Už jsem instaloval software, když jsem si náhle všiml, že od CPU jde docela vysoká teplota (k 60°C), ač je v podstatě mimo zátěž. Zabrousil jsem tedy do BIOSu, abych prozkoumal, není-li zapnuta nějaká ta OC srágora nebo tak. Vše bylo v defaultním presetu. Restartoval jsem tedy bez uložení a najednou neběží obraz, nic se neděje a z jistého místa vedle CPU (viz fotka) na základní desce jde klidně pár sekund po zapnutí počítače ohromná teplota... Nevíte, jak postupovat? Asi to bude vadná základní deska, co?

CPU: AMD FX 8350
Základní deska: MSI 970 Gaming

Moc děkuji za případný tipy, rady, podněty

Tak jsem si teď, když sem to vyndal, všiml takové zvláštní věci. Na plošném spoji pod tím chladičem, odkud táhlo to nejhorší teplo, je taková zvláštní jakoby vlhká skvrna... Jako kdyby tam zkondenzovala vodní pára nebo něco vyteklo. Je to opravdu nepatrně viditelné. Nemohlo by to s tím mít nějakou spojitost?