Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem YouTube

Zdravím, nahrávám videa na YouTube. Dneska mi přišla blokace na jedno video. Nejde přehrát přes mobilní zařízení, protože se to vztahuje na autorské práva na hudbu v klipu.
Mám otázku, jak to tam vložit, aby to bylo legálně, a youtube to nesmazal. Nechci to, co nabízí přímo YT.

Základní předpoklad je, že restrikci dělá automat, který má vzorkovku toho co se má zakazovat. Jelikož nevíš co je legální a co ne, je lepší brát hudbu z veřejných kolekcí, z databáze volné hudby k použití, protože rovnou eliminuješ mazání automatem, ale není to automaticky bez problémů, protože ten automat může mít své mouchy. Algoritmus restrikcí bude hodně složitý, možná má i teritoriální účinnost, protože někomu ta hudba hraje a má milion přehrání a tobě to hned smáznou (taky to určitě ovlivňuje účast na zpeněžení obsahu). ;-)