Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s hdd zn.samsung

Ahoj vsem,mam problem s hdd zn.samsung model hm501II pc ho najde a automaticky ho rozhod na dva mistni disk f a recovery g potreboval bych z neho dostat nejake data.dekuji za odpovedi
Změna předmětu, původně: hdd (Kurt)

Jeste muzes zkusit stahnout live CD Ubuntu a nabootovat ho bez instalace, nekdy se pod Ubuntu oddily jeste ukazi, ikdyz ve Windows uz nacist nejdou a pak z toho data co pujdou vykopirovat.

Jestli ale jsou data cenna, tak radeji do specializovane firmy, kazdym dalsim pokusem zpravepodobnujes moznost, ze ti to nevytahne ani firma.