Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dotaz ohledně Upgradu

Dobrý Den,Chtěl bych jsem se zeptat zda-li se vyplatí kupovat zakladni desku s CPU( Procesor AMD FX-6100) pro patici AM3+ a ramky (ostatní komponenty mám) z důvodu omezeného rozpočtu ?a bylo by to na novějsi hry abych sem si je mohl aspon na nejnizsi detaily zahrát bezproblému tak se ptám zde

aha tak ja jsem si chtěl aspon dočasně na pár roku 1-2 vylepšit, že bych koupil z důvodu omezeného rozpočtu cca 4tisic tohle :

Procesor AMD FX-6100
Základní deska ASUS M5A78L-M LX3
Operační paměť Patriot 4GB DDR3 1600MHz CL11 Signature Line (8x512)
Celkově : 4 177 Kč

a zbytek komponent mám jinak.

A co tam mas ted?

Jinak opravdu dneska minimim Intel i3-6100, nic jinyho moc nema cenu, AMD je uplne mimo, ceka se na zimu, az vyjdou nove procaky, ale budou vychazet postupne od nejdrazsich po ty levnejsi, jak jsem slysel, takze ty AMD muzou bejt taky az nekdy pristi leto.

ta i3 je právě dražši no mi jeden doporučoval že než kupovat Intel Pentium G4400 skylake což sem měl předtim v plánu že bych natom novějsi hry nerozjel ani low což má častěcně asi pravdu
jinak těd mám tohle :

Operačni systém
Windows 7 Professional 32-bit SP1
CPU
Intel Core 2 Duo E7500 @ 2.93GHz 40 °C
Wolfdale 45nm technológia
RAM
2,00GB Single-kanál DDR3 @ 531MHz (7-7-7-20)
Základní deska
Dell Inc. 07N90W (CPU 1) 38 °C
Grafická karta
PHL 193V5 (1366x768@60Hz)
1024MB ATI AMD RADEON HD 6450 (Sapphire/PCPartner) 67 °C
Úložistě
232GB SAMSUNG HD253GJ ATA Device (SATA) 42 °C
Optické jednotky
TSSTcorp DVD+-RW TS-H653G ATA Device
Audio
Realtek High Definition Audio

aha no ja natom budu hrát hry typu gta v v tehle naročnosti hw +- a postupem času lepši hry až budu mít lepši hw tak zvažuji zda-li se to vyplati tak sem se zeptal zde abych aspon na ty low detaily si to mohl zahrát