Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr mobilního telefonu

Prosím o radu, hledám telefon do 6 000,- Kč, op. systém Android. Telefon by měl mit dostatečnou paměť pro stažení her a výkonný procesor. Protože tomu opravdu nerozumím, prosím o pomoc při vyberu, jde mi hlavně o možnost hraní her. Moc děkuji! Pája

hlavně o možnost hraní her

Za 6K zadny delo nebude a na hry je hlavne grafika, pricemz vykonne grafiky maji jen TOP SoC a teda ty drazsi. Za 6K to bude vzdycky lowend, kterej se na narocny 3D hry nehodi.

Jestli jde o nejake logicke hry nebo nenarocne hrani, za 6K udelas treba Huawei P8 lite.

Edit: Jo a koukam, ze za 6,5K se da stale jeste sehnat jiz postarsi LG G3, na kterem vetsina her pobezi taky.