Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem USB2 flashdisk nefunguje normálně

Kingston DataTravelerSE9 16GB https://www.kingston.com/en/usb/personal_business/ dtse9h nejde jak by měl. Po připojení do os Win764ult. sice zvuk zazní a průzkumník ho vidí, ale obsah se zviditelní až po cca 2minutách. Zkusil jsem jiné porty usb tohoto pc, stejný výsledek. Na jiném počítači funguje přitom normálně. Jiné flashky na prvním pc jdou taky normálně. Nějaká aktualizace usb řadiče by pomohla? Nebo je to chyba hw?
Co s tím jde udělat?
díky za odezvu
Petr

usb3, a nekupuj miniaturní verze.
na druhou stranu: u dnešních natěsnaných konektorů vadí skoro vše mírně hrubšího.
takže vyber podle svého vkusu a doufej.

z usb2 mám dobrou zkušenost s adata uc510, 16gb+.
usb3 jsou ojeby s rychlostí zápisu často pod usb2. funguje např. starý adata s102.
(a to adata považuju za shitovou firmu, ale místní garážník neprodává nic jiného)