Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač se vypína

Zdravím. mám takový problém, co se mi před chvilkou stal přijdu domů s tím, že si zapnu pc na základovce to udělalo takový divný zvuk a pokaždé co zapnu počítač se počítač cca po 3 sekundách vypne a restartuje se a nestihne mi to ani vzít monitor nevím, zda je chyba někde u mne nebo je to chyba základovky a mám jít reklamovat každopádně monitor jsem zkusil jinde a funguje bez problému

Něco zdechlo v počítači. Základí deska, zdroj, tyto dvě věci jsou první na řadě, klidně i obě společně (zdroj odpálil desku). Pak to můžou být paměti, grafika, je třeba počítač otevřít a podívat se, klidně i čuchnout.
Pak základní diagnostika na stole - deska, procesor, chladič, jedna paměť, zdroj, integrovaná grafika a zkusit zapnout.