Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejde mi nainstalovat Microsoft visual c++ 2005

Dobrý den, potřeboval bych poradit s instalací souboru vcredist_x86. Soubor zapnu, ten se začne instalovat a uprostřed mi vyhodí toto: Funkce, kterou chcete použít, se nachází na síťovém prostředku, který není přístupný. Akci buď zopakujte, nebo zadejte do uvedeného pole jinou cestu obsahující instalační balíček vcredist.msi
Zkoušel jsem použít všechno, co neslo označení ,,vcredist´´, ale neúspěšně. Poradíte mi, co mám zadat ?
Děkuji

Děkuji za odkaz, funguje to. :) Ale mám tam další problém. Postupoval jsem podle návodu, soubor vcredist už mám, ale jakmile jsem dal vcredist_x86 instalovat, objeví se mi toto: Error 1935. Při instalaci sestavení Microsoft.VC80.MFC.type=win32, version=8.0.50727.4053, public key Token=(další čísla a písmena), processorArchitecture=x86 došlo k chybě. Další informace najdete v Nápovědě a podpoře.
Nevíte, co je to za chybu?
Předem Děkuji