Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou myš ?

Ahoj,
Potřeboval bych poradit s myší. K novému pc jsem dostal klávesnici a myš od C-tech. Myš měla ale tak strašně tvrdá tlačítka, že jsem nemohl rychle klikat. Hodně hraju League of Legends, kde je to potřeba. Vyměnil jsem ji za normální malou bezdrátovou myšku se kterou se dá aspoň normálně rychle klikat. Chtěl bych ale jinou herní. Ale obávám se toho, že bude mít zase tvrdá tlačítka nebo bude obrovská jak herní myši bývají a nebudu s tím moct hrát hry, kde se hodně kliká. Napadla mě myš
https://www.alfa.cz/product.php?eid=10516000000000 02EQH
nebo
https://www.czc.cz/a4tech-bloody-v7-ultra-core-2/1 45693/produkt?gclid=Cj0KEQjwhvbABRDOp4rahNjh-tMBEi QA0QgTGvmzfWwRqSWDJlZ7nndIK7QUuP0tcTucIaYrAODsBXAa AjnA8P8HAQ

Kdo nehraje hry, ten logicky nepotřebuje herní myš. A herní myš opravdu není o tom jestli svítí nebo ne, z velké části jde o senzor a jeho vlastnosti, dále je důležitá ergonomie a v neposlední řadě kvalitní mikrospínače, které vydrží déle než obyčejné (to jsem nikdy neporovnával).

Souhlas, ale nutno doplnit, ze jde o mysi s ponekud vyssi cenovkou nekde okolo 1500Kc a vys. Sam musim rict, ze ta svitici Castorka co jsem poridil (podsvetleni se da vypnout) "umi" i Photoshop, coz predchozi mys neumela. Takze pokud nekdo dela grafiku a z nejakeho duvodu nechce tablet, tak je i kvalitni "herni" mys relevantni moznosti.