Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kolik může být prodejní cena GTX960 4GB?

Ahoj mám doma gk v záruce asi rok a něco ještě GTX960 4GB - Gigabyte GV-N960WF2OC-4GD chtěl sem ze ptát kolik může být prodejní cena a co by jste doporučily aby se mi zvedl výkon aspoň o 20% a jestli se to vyplatí gk mám asi 8 měsíců nebo ještě počkat?
Změna předmětu, původně: GK (Prasak)

koukám první co zjistili, že GTX960 už je k ničemu jsou tady. :-D

Vezmi to takto: zásadně výkonnější RX470 se prodává okolo 5 tisíc, mírně méně výkonná RX460 4GB (o cca 15%) se prodává od cca 3500Kč. Jde o nové karty, takže za GTX960 4GB od GB bych nedal víc, než těch 3500, a to ještě za podmínky naprosté zachovalosti té karty.

Jestli se to vyplatí, to si musíš rozhodnout ty sám, já osobně bych to viděl tak, že jsi po 8 měsících prodrbal docela značnou částku...