Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Seznam software

Dobrý den, nainstaloval jsem hru a společně s ní se nainstaloval i nějaký Seznam software. Když jswem hru odinstaloval, všiml jsem si, že je zde i tato aplikace. Aplikaci jsem dal odinstalovat, dalo mě to na výběr ze tří souborů, dal jsem odinstalovat všechny tři. Ae hned mi to nahodilo tabulku, jestli chci aby tento program změnil něco v mém pc, dal jsem ne, ale to už tam zase běžela instalace této věci. Když se to doinstalovalo, tak už v programech a funkcích nebyla. Mám se něčeho bát, nebo je to nějaký vir?

klidně jsi při instalaci hry nechal zatrženou instalaci adware nebo něčeho horšího.
při odinstalaci ti to nabídlo nějaké možnosti a něco změnit v pc.
mám si snad ten spyware taky instalovat, abych zjistil, co to něco je?

nech to proskenovat adwcleanerem, příště čti co za přibalené svinstvo instaluješ. nebo si nech odebrat administrátorská práva.

ručně: nikdo ti nebrání si projít položky "po spuštění", případně "naplánované úlohy" a zrušit co tam nepatří.