Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Routr - pořad to padá

Dobrý den,
Máme problám routr pořad to páda a tak musel zase dělat na 192.168.1.1 tak každý den.Že tam neznama sít.Když dál 192.168.1.1 Jmeno uzivatel:Nepovinne a heslo:nepovinne a se prihlasil a tak další na Quick Start,Run Wizard,next,Time zone next,ISP Connection Type PPPoE/PPPoA next,
Username:tonda
password:nepovinne
VPI:8
VCI:48
Connection Type:PPPoE LLC next,
Wlan
SSID:Tonda
Broadcast SSID : Yes
Authentication Type : WPA2-PSK
Encryption : TKIP
Pre-Shared Key : Nepovinne
Complete next
Typ routr:Tp-Link TD-W8901G
Změna předmětu, původně: Routr (Prasak)

Authentication Type : WPA2-PSK
Encryption : TKIP

zabezpečení wpa2 se používá se šifrováním aes.

ten krám není úplně nový. buď odchází napájecí adaptér (pohledat jiný na stejné napětí), nebo bych u adsl hledal i nafouklé kondenzátory uvnitř - pak nejspíš vyměnit router.