Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internetové připojení

Dobrý den, potřeboval bych pomoci ve věci připojení internetu místním poskytovatelem, kdy on tvrdí, že vše běhá supr a mě se na aplikaci objevuje připojení - střední - nízké - vypnuto. A to se střídá. Protože potřebuji pracovat na pc ,není možné řešit výpadky. Můžete mě poradit, kde je tedy chyba ? Je možné, že i něco odchází v pc, to ale já jako těžký laik, co to dokáže nastartovat a užívat, těžký problém. Děkuji všem za komenty a šetřete mě, jsem starší ročník :-)

Microsoft Windows [Verze 6.1.7601]
Copyright (c) 2009 Microsoft Corporation. Všechna práva vyhrazena.

C:\Users\Zbyněk>ipconfig -all

Konfigurace protokolu IP systému Windows

Název hostitele . . . . . . . . . : Zbyněk-PC
Primární přípona DNS. . . . . . . :
Typ uzlu . . . . . . . . . . . . : hybridní
Povoleno směrování IP . . . . . . : Ne
WINS Proxy povoleno . . . . . . . : Ne

Adaptér sítě Ethernet Připojení k místní síti:

Přípona DNS podle připojení . . . :
Popis . . . . . . . . . . . . . . : Realtek PCIe GBE Family Controller
Fyzická Adresa. . . . . . . . . . : 00-24-21-2A-54-21
Protokol DHCP povolen . . . . . . : Ano
Automatická konfigurace povolena : Ano
Místní IPv6 adresa v rámci propojení . . . : fe80::3c83:fbf5:f3f9:204c%10(Pre
ferované)
Adresa IPv4 . . . . . . . . . . . : 192.168.1.1(Preferované)
Maska podsítě . . . . . . . . . . : 255.255.255.0
Zapůjčeno . . . . . . . . . . . . : 6. listopadu 2016 8:35:10
Zápůjčka vyprší . . . . . . . . . : 6. listopadu 2016 15:57:03
Výchozí brána . . . . . . . . . . : 192.168.1.20
Server DHCP . . . . . . . . . . . : 192.168.1.20
IAID DHCPv6 . . . . . . . . . . : 234890273
DUID klienta DHCPv6. . . . . . . : 00-01-00-01-1F-01-56-05-00-24-21-2A-54-21

Servery DNS . . . . . . . . . . . : 195.191.202.2
Rozhraní NetBios nad protokolem TCP/IP. . . . . . . . : Povoleno

Adaptér pro tunelové připojení isatap.{11C030DA-F362-44A4-8001-626F8AC991AB}:

Stav média . . . . . . . . . . . : odpojeno
Přípona DNS podle připojení . . . :
Popis . . . . . . . . . . . . . . : Microsoft ISATAP Adapter
Fyzická Adresa. . . . . . . . . . : 00-00-00-00-00-00-00-E0
Protokol DHCP povolen . . . . . . : Ne
Automatická konfigurace povolena : Ano

C:\Users\Zbyněk>