Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wifi na notebooku — nenalezeny žádné bezdrátové sítě

Zdravím!
Potřebovala bych poradit. Včera jsem na notebooku mela pusteny film. Najednou se odpojila wifi. Myslela jsem, ze je jen špatný signál, tak už jsem to nechala. Ale dneska stále nic. Naskakuje mi ikonka, ze neni dostupné žádné připojení. Wifi mám od kamarádky, tak jsem to zkusila jeste přes svůj wifi modem a taky nic. Nezobrazuji se ani ostatní sítě, které normalne chytám. Přes telefon jsem ale připojena v pohodě. Na notebooku uz jsem i obnovila systém do data, kdy vše fungovalo.
Děkuju předem za rady ☺

Windows IP Configuration
Host Name …..: laptop
Primary Dns Suffix …..:
Node Type …..: Hybrid
IP Routing Enabled …..: No
WINS Proxy Enabled …..: No

Ethernet adapter Sít' Ethernet:

Media State …..: Media disconnected
Connection-specific DNS Suffix …..: -
Description …..: Qualcomm Atheros AR8161 PCI—E Gigabit Ethernet Controller <NDIS 6.30>
Physical Address …..: 74-D0-2B-AE-1B-01
DHCP Enabled …..: Yes
Autoconfiguration Enabled …..: Yes

Jsou tam Windows 10?
Pak klikni na posledni ikonu u hodin, kde jsou oznameni. Dole klikni na tlacitko "sit" a pak vlevo dole na WiFi. Tam se da WiFi zapnout a vypnout nezavisle na rezimu letadlo.

Dostanes se tam i pres Nastaveni / Sit / Vlevo WiFi. Zkontroluj si, zda je zapnuta