Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet - ku komu mám prejsť?

Dobrý deň

Chcel by som sa spýtať ku komu mám prejsť lebo mi bude končiť zmluva od telecomu tam mám 5 mb balíček ake potreboval by som viac na mojej adrese je dostupný len telecom tak preto sa chcem spýtať na nejaký vami odporúčaný internet ktorý byvsa spravil nejako inak nie na kábel neviem ako,ďakujem
Změna předmětu, původně: Internet (karel)

"na mojej adrese je dostupný len telecom" - si myslis, alebo to mas perfektne preskumane?
Na strankach providerov existuje mapa pokrytia, alebo pri zadani fyzickej adresy, je uvedena dostupnost.

A dalsia (mozno nepopularna) rada je opytat sa susedov.

Kazdopadne ti tu User dal skvelou radu:

A dalsia (mozno nepopularna) rada je opytat sa susedov.

Je to opravdu nejlepsi, treba v me lokalite mam na vyber ze dvou velkych celostatne pusobicich poskytovatelu internetu a ze dvou regionalnich, jinde zas je treba jen jeden celostatni a jeden regionalni a nekde je jen ten telekom. Takze zjistit ve svem okoli, jestli ma nekdo neco jineho nez Telekom je opravdu nejlepsi rada, oni ti sousede hlavu neukousnou, kdyz je obejdes a zeptas se.