Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zakázaný net

Zdravim.Nieco som o tom dark netu ponastudoval a som trocha zvedavy:).Chcem sa tam pripojit cez stary PC ktorý nepoužívam.Pripojim sa cez kabel nie cez wifi.
Asi to bude pre skusenejsich,ale moja otazka znie
Moze sa niekto nejak naburat do routra počas prezerania stranok?Čiže ak ten starý PC vypnem kde som prezeral dark net a pripojim pracovny PC možem ho nejak ohroziť?

Pokud nemáš žádné zkušenosti se zabezpečením svého internetového připojení a počítače, pak Ti navštěvování darknetů na darkwebu důrazně NEDOPORUČUJI.
Je to prostor, který nemá žádná "pravidla" a pokud by jsi byl neopatrný, dost riskuješ jak "život" svého počítače, tak i své soukromí.