Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nový HDD - instalace

Dobrý den,

V PC jsem měl doposud 128GB SSD na OS a programy a dále už 9 let starý HDD SAMSUNG 500GB na kterém jsem měl hry apod.

Disk začal být však už malý a poslední dobou příliš pomalý tak jsem místo něj pořídil WD Red 3TB 64MB.

Z PC jsem odmontoval starý HDD a na jeho místo, jsem úplně přesně stejně zapojil nový WD.

Bios mi HDD vidí, když kliknu na Tento počítač tak tam nový HDD taky vidí, ale nikde ho nemůžu incializovat a tedy harddisk se mi v TP nezobrazí...

Prosím o radu jak ho zprovoznit, dále by mě zajímalo, jestli je možné připojit ještě (PC jsem zatím nechal otevřené) starý HDD a v nějakém programu přehát veškerá data na nový HDD tak aby fungovala ( nainstalované hry apod) nebo to vše musím nainstalovat na nový HDD.

Předem děkuji za odpověď.

Promiňte, ano klikal jsem o pole vedle na Screenu, teď jsem dal vytvoření jednoducheho svazku a snad by to mělo být ono, mohu se zeptat, velikost operační jednotky mohu nechat výchozí? A mohu nechat zaškrtlé pole Rychlé formátovaní, nebo ho mám odškrtnout a udělat to "pomaleji"

Děkuji

Tak paráda, děkuji. HDD už je vidět :)

Přesunutí jsem zatím nedělal, myslíte tedy že je lepší vše od znova nainstalovat? Je toho fakt hodně :-D Ten starý HDD mám zatím vypojený a je venku z PC. Kdybych chtěl zkusit data přesunout, musel bych tedy HDD připojit jako třetí a poté je pomocí programu přenést na ten nový ?

Je možnost připojit ten starý interní harddisk jako externí, přes USB?

Děkuji