Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vymazaný počítač - nezobrazí se ani BIOS

Dobrý den,
koupila jsem si počítač z firmy, kde pracuji, který byl používaný a potom byl celý vymazaný.
Když počítač zapnu, tak jen 2x pípne, ale monitor je černý - není tam ani BIOS. Monitor nehlásí chybu, že není signál, takže předpokládám, že monitor počítač registruje v pořádku.

Nevíte prosím, co s tím?

Předem moc děkuji.

Pokud sis koupila pocitac, pak bys jej mela dostat v provozuschopném stavu. Takže být tebou tak jej vrátím, ať to rozchodí. Třeba jen vypadl káblík nebo vyskočila karta s pamětí během převozu.

Já dobrák jsem, když tohle probíhalo počítače dodal uživatelům nainstalované.

Monitor nehlásí chybu, že není signál, takže předpokládám, že monitor počítač registruje v pořádku.

Ten monitor samotný funguje (třeba s jiným počítačem)?
Nebo naopak - zkusit připojit k tomu PC jiný monitor?
Taky zkus projít tohle: bios-beeps.htm

Laptop sa neda pouzit ako monitor.
Pri 2 pipnutiach by malo byt nieco vidiet, ten monitor strkas najskor do blbeho vystupu alebo je prepnuty na blby vstup, alebo je nieco vadne prip. urvate pri prevoze apod.
Ajtak za to nemoze, neni nic zmazane, je to bud vadne alebo blbo zapojene.