Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows jazyk a klavesnice

Dobrý den,
mám Win10 Home a instaloval jsem si ho v angličtině. Při instalaci jsem si nechal dát US klávesnici s tím, že pak až doinstaluju programy nainstaluju i cz klávesnici. Teď se mi při každém přihlášení do Win hodí US klávesnice a musim si ji překliknout na českou. Zkoušel jsem si vymazat US a pak ji zase nainstalovat (tím se mi posunula cz klávesnice nahoru v pořadí) ale nepomohlo to, akorát mi to tam začalo házet cz prostředí win.
Jde nějak udělat abych měl anglickou verzi Win a při tom mi automaticky naběhla cz klávesnice?

REGEDIT4

; klavesnice ve Win: 0409=us, 10405=QWERTY, 0405=cz
[HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\International]
"Locale"="00000405"

klávesnice pro přihlašovací obrazovku s heslem:

; Klavesnice pro prihlaseni s heslem: 1=default, 0409=us, 10405=QWERTY, 0405=cz
[HKEY_USERS\.DEFAULT\Keyboard Layout\Preload]
"1"="00000405"