Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Posílení wifi

Zdravím, chtěl bych vědět jak posílit wifi v domě aniž bych musel zbytečně tahat kabely. Mám představa je taková že mám modem propojený s wifi routerem v přízemí a chtěl bych k tomu přidat nějaký "zesilovač" který by wifi signál v 1. patře zesiloval . Je to vůbec možné aniž bych musel do 1. patra táhnout kabel ?
Předem vám děkuji za vaše užitečné znalosti a odpovědi a doufám že mě za mou otázku neukamenujete.

U běžných domácích rooterů to vzájemné spojení "sežere" dost velkou část přenosové kapacity. Kromě toho signál v patře už nemusí být dost silný, což dále sníží výkon.

Jinak hledej pod "Access Point" ... běžné rootery se obvykle dají přepnout do AP.