Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hiren`s boot

Dobry den
Notebook : Acer Aspire 5552G
Windows : 7 Ultimate (asi)
Problem : Po nacitani loga acer +F2 +bootovanie sa mi zobrazi len cierna obrazovka.. Potrebujem pomoc v hiren s boote ze ktora vec z toho bootu je potrebna pre mna .
Za skoru odpoved dakujem :)

Dam ti poslednu sancu vymacknut sa, co vlastne chces, pretoze stale nikto netusi, co vlastne chces.
A skus pred odoslanim prispevku niekomu ten svoj vytvor precitat, ci pochopi, co sa vlastne pytas.
Ja sa priklanam k vacsine a nerozumiem o co ti ide. Skusim nahadzovat, mozno sa chytis.
Restart sa robi sw a hw, sw v oknach, hw tlacitkom.
Hirens boot sa ti tam dostal asi omylom, ak nie a chces nieco bootovat z toho media musis si to nastavit v biose (hlavne vypntu eufi, respektive secure boot), pripadne rovno skusit boot menu klavesu pri starte.
Ktora vec je pre teba potreba netusime, zatial by som povedal, ze rozhovor so psychologom na utisenie myslienok;o).
Tak co skusime to este raz? Co vlastne potrebujes?

Riesenie je bud spustit zo vstavaneho recovery obnovu windows na vyrobny stav, alebo nainstalit ten Windows nanovo z nejakej instalacky.
Uistit sa ze nemas pripojene nic do HDMI vystupu a skusit preistotu aj Fn+klavesu na prepinanie displaya.
Skusit vybrat baterku (resp.dierka zospodu) aj nabijacku na chvilu ale to v tomto pripade asi na 99,9% nebude mat ziaden efekt.

Tak najprv v tom BIOSe skus load defaults a save and exit.
A odpoj vsetky USB sticky z USB a vytaihni nejaku SD kartu z citacky, a resetni to (ctrl-alt-del) alebo aj uplne to vypni, odpoj nabijacku, a zmackni sponkou do direky zospodku ktora je namiesto vyberania baterky ak neni vyberatelna.
Ked nic z toho nepomoze tak si v biose skus zapnut/vypnut UEFI boot a secure boot, ptz je mozne ze je Win nanistaleny v opacnom mode aky mas nastaveny. Ale najskor je len Win na disku posahany alebo aj samotny disk alebo bootujes z niecoho ineho.