Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hlavní panel

Zdravim. Už od rána řešim tento problém: Na hl.panelu (na spodní liště) se mi nezobrazujou názvy spuštěných oken a aplikací (takový ty obdélníky s názvem aplikace či okna). Zatim se mi podařilo zjistit, že když vypnu panel jazyků a snadný spuštění (to jsou veškerý mnou povolený panely nástrojů na hl.panelu), tak mi hl.panel zmizí úplně a objeví se až teprve, když opět jeden z těchto panelů nástrojů povolim (jazyky/snad.spuš.). Hlavní panel se pak ale chová jako kdyby to nebyl hl.panel, ale pouze panel toho konkrétního nástroje (jazyky nebo snad.spuš.) a na něm se přece tyto obdélíky nezobrazujou. Když kliknu prvou myší na tento jakoby hl.panel tak se mi v kontextové nabídce zobrazí právě i možnost vypnutí tohoto panelu nástrojů.
Podotýkám, že už to řešim od rána a že to tedy asi nebude nějaká prkokotina (ale může být). Poraďte prosím. Dík
(mám WinXp, MCE)

Zkusím si tipnout. Máš ten panel snadného spuštění roztažený přes celou lištu.
start/snadna spusteni----------------------------------//hodiny
místo
start/snadne spusteni-/------------------------/hodiny
Zkusil bych jej odemknout a vytáhnout nahoru, aby byly ty přerušované čáry, za které se to dá čapnout vidět.

Ano, chápeš to správně. Snadný spuštění mám roztažený přes celej hl.panel. Tzn, že když zrušim ve vlastnostech hl.panelu snadný spuštění, tak hl.panel zmizí úplně. (obdobně to funguje s jakýmkoli jiným panelem nástrojů - např. panel jazyků)
Když ten panel odemknu, tak vidim toto: (START/snadný spuštění....................... hodiny)
Zkrátka mi tam chybí ta jedna hranice za snadnym spuštěnim a tudíž je snadný spuštění přes celej hl.panel