Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní sestava

Ahoj , chtěl bych si koupit herní sestavu ale vůbec se v počítačích nevyznám tak bych chtěl poprosit o radu od vás , nechal bych si jí složit asi na www.czc.cz , finanční limit bych dal do 15 000 Kč , využití na hry (GTA5 , CS:GO , Mafie 3) , děkuji za každou radu .

M-Pol to sice nesnasi, kdyz mu nekdo reje do jeho sestav, ale strasna skrin na ten pocitac a 90mm ventilator. Rozhodne bych doporucil jinou skrin a ventilatory jen 120mm.

Maximalne bych odpustil 100mm ventilator u chladice SilentiumPC Spartan 3 LT HE1012, ale pokud by byly penize, tak i tam je lepsi poridit SilentiumPC Fera 3 se 120mm ventilatorem. Rozumej i to co navrhuje M-Pol je z hlediska chlazeni naprosto OK, ale proste to bude v maximalni zatezi vic hlucet.