Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nvidia ovladač nefunguje.

Zdravím.
Mám laptop Acer s Intel grafikou a Nvidia GeForce 940M grafikou.
Pred pár dňami sa mi automaticky aktualizoval ovládač od Nvidie. Od tohto momentu mi totálne prestal fungovať a všetko mi beží na druhej grafike od Intelu - pociťujem spomalenie a mierne záseky laptopu. Aktualizácia ovládaču sa pravdepodobne nainštalovala zle, lebo nie som schopný Nvidiu znovu sprovozniť.
Skúšal som už aj opätovnú inštaláciu najnovšieho ovládača, no neúspešne. Síce sa mi nejaký ten "GeForce Experience" software nainštaloval, no stále mi samotná grafika nefunguje - v správcovi zariadení je pri nej výkričník (screen v prílohe).
Na internete ľudia odporúčajú nejaký nástroj "Display Driver Uninstaller", no nie som si s tým úplne istý.
Rozmýšľal som nad obnovením laptopu do továrenských nastavení. No predtým som sa ešte chcel opýtať Vás...

Za každú radu som rád.
Ďakujem.

Když se k tomu nikdo nemá, tak tedy:

a) ve správci odinstalovat grafiku, včetně "odstranit software".
b) stáhnout originál ovladač z webu výrobce NB.
c) nainstalovat ho.

Možná má NVidia na webu nějaký nástroj na úplné "vyčištěni" systému od zbytků ovladačů, neuškodí to udělat před bodem c).