Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosim o pomoc - počítač nejde zapnout

Prosím vas co môže byť z počítačom ked nejde zapnúť ? Iba vydáva normálny zvuk aj hodinu ale čierna obrazovka nesvieti ani myš a ani klavesnica neviete mi niekto prosím pomôcť ?
Změna předmětu, původně: Prosim o pomoc (JaFi)

Je to marný, je to marný, je to marný!

Při vkládání dotazu jsou napsané instrukce, ale někdo asi neumí číst nebo má nedostatečnou mozkovou kapacitu.

Pište výstižně předmět. Napište přesně, čeho se dotaz týká. Předměty typu "Pomozte plz" nebo "Dotaz" nejsou příliš vhodné, protože nic neříkají o vašem problému a těžko pak můžete očekávat včasnou odpověď.

Nezapomeňte specifikovat konfiguraci, jako např. operační systém nebo alespoň základní hardwarovou konfiguraci, na které se problém vyskytl (např. "Mám grafickou kartu Zotac GeForce GTX 690 4GB DDR5"). Pokud máte problém s konkrétním programem, nezapomeňte uvést jeho přesnou verzi (např. MS Office 2013 CZ, Firefox 20.0, apod.).

Co na tom není jasné?

isto ten monitor má názov, stačí sa pozrieť na zadnú stranu monitora a tam zvykne byť na štítku "model:"

s počítačom to isté,... neviete ani aký máte OS? doteraz ten počítač jel, tak snad už viete či máte Windows 7, Windows 10 alebo či máte Linux? ne?

Na HW (počítač) sa Vás radeji nejdu ptát.

Ak neviete, tak servis.

Uz som na to odpovedal 300x daj si do hladania slova nejede monitor a podobne (tak to nazyvaju laici, v skutocnosti nejede pocitac).
Treba postupne odpajat veci z dosky apod a zistit co je vadne a vymenit to. Uplne min. konfiguracia je doska s CPU na stole a 1RAM (skusit rozne v roznych slotoch) a zdroj a 1 klavesnica. A kukas ci trebars funguje numlock klavesa&led.