Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CATIA V4 a V5 - jaký je rozdíl?

Ahoj. Mám dotaz jestli někdo neví, jaký je rozdíl mezi programem CATIA V4 a V5. Prostě když znám CATII V5, jestli budu moct umět dělat i v CATII V4. Promiňte asi za divný dotaz, ale nevím kde se zeptat.

Catia V4 a V5 jsou podle me hodne odlisne, co se tyce uzivatelskeho prostredi i funkci. Na to ze budete umet hned ctyrku kdyz dobre ovladate petku bych nespolehal... Asi tak, ctyrka je mene uzivatelsky pratelska nez 5tka, neni to jedno a to same (napr. rozdil jednotlivych verzi autocadu je zanedbatelny, ale u catie tomu tak neni, uz proto ze 5tka jede i na windowsech, bylo potreba zmenit hodne veci ve strukture programu), nicmene na nauceni je stejne narocna jako 5tka.