Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade starsieho pc

Zdravím, mám prosbu,chcem upgrade tento pc Dell Optiplex 755 SFF Desktop Core 2 Duo (E4400) 2.0GHz 2GB Memory 80GB HDD.Aký procesor a grafickú kartu tam môžem dať? A ako sa dá pridať väčší hdd? (asi len nejak externe bez preinštalovania, si myslím.
http://www.pcliquidations.com/p21521-dell-optiplex -755-sff#. Vopred ďakujem za rady a odpovede.S tým upgrade to myslím vážne.Ďakujem.

Upgrade takto stareho pocitace nedava zadny smysl, sice je pravda ze nekde po bazarech asi sezenes do toho PC o neco vzkonejsi procesor, treba i o 2%, ale vykon bude stale na hony vzdalen dnesnim pocitacum.

Vzhod to a kup novy PC, pokud tento nedostacuje, myslim to vazne.