Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem App hangoust

Ako funguje táto známa appka do mobilu na smsky? Je to niečo ako messenger? Že mi sms bude ukladať na server a v prípade kúpi nového mobilu sa mi všetky smsky nečítajú a nestratím ich alebo je to ako ostatné klasické aplikácie že sms ukladajú len do pamäti telefónu?

Ďakujem pekne za odpoveď.

v prvom rade si zisti co je sms, lebo taras dve na tri.
hangouts, skype, viber, icq, fb messenger a podobne kecalky niesu ziadne sms ale obycajne chat appky.
sms sa z principu nikde na ziadnom serveri neukladaju a ani nikdy nebudu, lebo ten system takto nefunguje a ani tak nebol navrhovany.
ak ti ide o smsky tak si ich musis vzdy z fonu vytiahnut