Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Asus PRO5DI, hlučný větrák a dioda baterky bliká

Zdravím,
potřeboval bych poradit, zapnul jsem noťas a ukázal mi, že je vybitý fajn lupl jsem ho do sítě přičemž se baterka nechtěla nabíjet a do toho se spustil větrák CPU (noťas mi řve jak vysavač). Baterka se sekla pořád mi bliká dioda že je vybitý (chvíli mi vůbec nechtěla naběhnout baterie tak jsem ho vypnul a zapnul , baterka naskočila, ale dioda bliká. S tím si nevím rady a větráček je hlučný jako vysavač a všiml jsem si, že vyfoukává studený vzduch (vždy foukal teplý vzduch). Větrák se točí 2x rychleji až skoro 5000rpm. Tak jsem si řekl, že ho vyčistím jenže on je totálně čistý ani "semínko" prachu.
Ví někdo co s tím?
Jinak noťas je to ASUS PRO5DI K50, je to děda, ale pořád sloužil/slouží dobře.

V prvom rade to skus vypnut a vybrat baterku aj nabijacku na minutu alebo par minut. Potom skus napriklad bez baterky, vetrak ide jak? Potom pripadne skus 1.odpoj nabijacku, 2.pripoj baterku 3. pockaj 10sekund, 4.pripoj nabijacku, 5. pockaj 20sekund, 6.skus to zapnut
Prip. skontroluj kontakty baterky prip. skus ocistit alkoholom. Ale uz ten prvy riadok by mal pomoct.