Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Napojení na ARES

Zdravím,
potřeboval bych poradit. Mám rozdělanou aplikaci ve Visual Studiu v jazyce C#, která se má napojit se systémem ARES a pomocí POST a GET, podle zadaného IČO, nebo názvu firmy vypíše informace s ním spojené. Přidal jsem si Service references na Standard. Teď ale nevím jak formulovat dotaz, aby mi to vyhledalo a třeba informace uložilo do Listu a pak vypsalo. Díky za rady.

Tyto řádky:

aresBasic.Ares_odpovedi boodpovedi = aresBasicSoap.GetXmlFile(bodotazy);
aresBasic.odpoved_basic odpoved = boodpovedi.Odpoved[0]; // vem prvni odpoved, muze jich byt vic
aresBasic.vypis_basic vypisDetail = odpoved.Vypis_basic[0]; // vem prvni vypis, muze jich byt vic, podle hledaciho kriteria

To, co je tučně je ve visualku červeně podtržené.