Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook HP625

Prestal mi ist notebook HP625. Rozobral som ho vycistil prepastoval a nejde. Pri spusteni sa na moment roztoci vetrak a pipne DVD a to je vsetko. Po chvili je procesor horuci. Tipujem to na dosku. Sluzil dlho, tak sa aj cudujem, ze az doteraz to dal. Co podla Vas odislo, ze by som to skusil niekde zohnat a opravit. Manzelke na internetovanie to bohato dostacuje. Dik za podnetne nazory. PV

A pred tym "pastovanim" isiel?

Najprv by som skusal RAM po jednej v roznych slotoch, bez baterky, a aj odpojit nabijacku na par minut nech sa resetne EC. Ak nieco odislo tak odist mohlo cokolvek, v zavislosti na tom co s tym kto robil, pripadne aj v zavislosti na nahode. Ty sam mozes vymenit len celu dosku, co sa ti neoplati.

Poziva ho iba zena na net a tej prestal ist, proste ho isla pustit a uz nesiel, podla jej slov normalne hucal a fucal ako zvycajne akurat obraz nesiel. Tak som to rozmontoval a skusal pustit a nejde ani vetrak. Tak som to prefukol a prepastoval ked som to uz mal rozobrate. Mohlo to byt ozaj hocico co odislo.