Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém pri hrách

Dobrý večer,

Mám čisto nový poskladaný PC a vždy keď zapnem hru tak mi po pár sekundách alebo minutách freezne ale nie štýlom, že by mi ostal obraz ale zmení sa na jednu farbu napríklad hnedú a ostane to tak. Potom musím reštartovať PC. Zaujímavé však je že keď odinštalujem DRIVER tak mi hra ide na najnižších grafických nastaveniach. Drivery som preinštaloval asi 4 krát a neviem či je problém v HW alebo SW. Mám win 10 64bit stiahnutý z originalnej microsoft stránky. :-/

Parametre môjho PC sú:

HDD SEAGATE -- 1TB 64MB ST1000DM003
CRUCIAL Int. Disk SSD MX300 275GB/2,5"/7mm/SATA3
Gigabyte RX480 G1 Gaming 8GB
ASROCK Základná doska 990FX EXTREME6
Antec Kuhler H600 Pro
CORSAIR -- ZDROJ 650W VS 80+
KINGSTON HyperX Fury BLACK 8GB HX318C10FB/8 2ks
AMD Vishera FX-8370 AM3+ (Wraith cooler) FD8370FRH

Ďalšia moja otázka je, či 650W zdroj stačí na túto zostavu. Nemôže to byť tým?

Ďakujem pekne za rady

Moze to byt aj ovladacmi/SW ale aj HW.
Zdroj by mal stacit ale moze byt napr. vadny alebo stary s naprd kondikmi apod. alebo moze byt vadne cokolvek na doske/grafike/niekde, alebo blbe kontakty na konektoroch napajacich apod.
Treba skusit preinstalit spravne ovladace k zakl.doske a grafike, z webu vyrobcu zakl.dosky a grafiky. Vsetky updaty Win, a skusit aj rozne ovladace a vypnut potom auto-updaty ovladaca vo Win na test. (v spravci zariadni u nastaveni grafiky).