Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Systémové info

Kam si WinXP ukládá informace o nastavení hlavního panelu konkrétního uživatele? Mám namysli informace o tom jaké panely nástrojů na hl.panelu má ten konkr. uživatel, jestli má mít zobrazené malé či velké ikony na hl.panelu apod. Díky

Popsal jsem ten můj problém asi trochu nepřesně, takže to zkusim ještě jednou:
Včera jsem (v nouz.režimu coby Administrátor) smazal svojí složku C:\Documents and Settings\Jan (smazal jsem jí záměrně a nemá cenu vysvětlovat proč). Vlastně jsem si nesmazal účet, jak jsem prve napsal, ale jen tu složku "Jan".
Po restartu mi Windows samozřejmě vytvořil tuto složku, i se všemi podsložkami (dle defaultního vzoru), novou.
Tato nová složka v C:\Documents and Settings se už ale nejmenuje "Jan" ale "Jan.DC054262"
Můj účet se tedy stále jmenuje "Jan", ale složky tohoto účtu jsou pod "Jan.DC054262" Jak můžu skložku Jan.DC054262 přejmenovat na Jan?