Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem při instalaci w8

Zdravím,
chci si nainstalovat windows 8, mam přímo z microsoft stránky stahnutý ten program, který mi připravil flashku na isntalaci, v biosu nastavím priority, zapnu a vyskočí mi Instalační program systému Windows 8.. ale nejde mi ani touchpad, ani klávesnice ani myš.. Nevím jak pokračovat dále, setkali jste se s tím už někdo??

Ked nevidis kurzor tak to moc dobre nefunguje. Bud je problem v tom USB ze to tam je nahrate blbo alebo nieco robis blbo. BIOS dat defaults, spravne nastavit boot order (aj UEFI vs neUEFI), pripadne skusil by som odpojit povodny HDD na test. A hlavne vybrat baterku aj nabijacku NARAZ na minutu.
A cakat par minut ci to nenabehne.