Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nastaveni internetu (?)

Ahoj, mohl by mi prosim nekdo poradit, co se stalo, kdyz mi v liste, kam se pise www adresa zmizela ikonka internetu (myslim tim tu, ktera normalne stoji pred pismenama http) a misto ni se objevila druha ikonka - neco jak list papiru... omlouvam se za neodborne vyjadrovani, ale moc se v tech terminech nevyznam :-/ Mozna by to mohlo byt spatnou funkci fritz boxu - kdyz se pokousim zapnout fritz box, tak to hlasi, ze nemuze nalezt uvedenou cestu. To je taky dalsi problem, ktery nemuzu rozlousknout :.(

Verculino, prosím, mohla by ses vyjádřit, jestli ten fritz je teda opravdu ISDN nebo ADSL modem, jak jsem tipovala? Nebo co to je? Víš, křišťálovou kouli tady nemáme, tak nám prosím pomož, ať ti můžeme pomoct ;-)

kdyz chci jit do menu, tak mi to napise, ze system nemuze najit uvedenou cestu tusim, ze v tom je ten hacek. Ta ikonka zmizla v dobe, kdy se neslo poprve dostat do toho menu

Jestli je to ten modem, tak tebou popsané chování může znamenat buď že obslužný program pro fritze byl odinstalován (a netuším, proč ho kdo dával pryč, když ho asi potřebuješ) nebo v pc ten software pořád je, ale v tom menu je "jen" chybný odkaz (špatná cesta).

Nic ve zlém, ale mám pocit, že počítačům moc nerozumíš. Nemáš poblíž sebe někoho šikovného a ochotného, kdo by se ti na to mohl kouknout? Víš, těch problémů a příčin může být celkem dost... :-/