Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s operační pamětí

Ahoj,
na MB (MSI Z97 Gaming 5) jsou 4 sloty na ram, mám 2x4GB DDR3 Kingstone HyperXBeat, problém je když je zapojím do 1,3 nebo 2,4 slotu, tak nefungují, když zapnu počítač, tak jenom problikne (ani bios nenaběhne) a zase se vypne, a to stále dokola, dokud ho nevypnu na zdroji. Když dám ramky do 3,4 slotu, tak vše běží v pohodě.
Uvažuji o rozšíření ramek o další 2x4GB. Na zkoušku jsem si půjčil ramky od kamaráda (2x4GB DD3 HyperxFury), ale když je osadím všechny 4, tak to opět dělá ten problém. Vůbec nevím čím by to mohlo být. MB je již měněná, tou by to být němělé, Bios je nejnovější a ramky jsou taky v pořádku.
Budu Vám vděčný za jakékoli rady.
Děkuji

ahoj, oba druhy jsem našel v seznamu podporovaných, jak ty aktuální, tak i ty od kámoše, je mi divný, že 1,2 nejde a 3,4 jde, když to zkusím s těmi mými

co se týče napětí, tak s tím jsem nehýbal, jsem očekával, že deska utáhne ty 4ks ramek :)