Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém nic se nezobrazuje

Dobrý večer objednal jsem si sestavu na czc.cz bez gk chtěl jsem doma se podívat připojím přes hdmi televizi v podstatě monitor nic ale neukazuje procesor je 7600 mám strach že je něco špatně

Zkoušel jsem na ntb přes hdmi i na televizi na televizi hlásí žádný signál když není kabel zapojení když zapojim píše zkontrolujte připojení kabelu v ntb vůbec nic kabel na hdmi funguje odzkoušené mám ještě doma jeden monitor na vga zítra koupím redukci na hdmi pokud nepůjde moc hezkou recenzi jim neudělám czc.cz

Byl jsem v servisu mrtvo poslaly mi nefunkční komponentů nevím jestli buď procak nebo zk deska hodnocení tam testují úplně k ničemu nechtěl sem stim dávat práci mohl sem si to postavit sám budu požadovat slevu s kupní ceny musel jsem si vzít volno jít do servisu abych si utvrdil že nejsem debilní a ještě projezdit půl den nemít auto tak sem asi nahranej nemám slov